top of page

Genel Koşullar

Bize her zaman aşağıdaki kanallardan ulaşabilirsiniz.

 

E-mail: hello@iloandfriends.com

Adres: Caddebostan Mh. Hamam Sk. No:26/2 İstanbul - Türkiye

 

Gizlilik ve Güvenlik:

 

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında İyzico ile çalışmaktayız.

 

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı:

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Ilo altyapısında saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Ilo müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır.

 

Ödeme Güvenliği:

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada İyzico sistemini kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek: Kredi kartı numarası) ilo tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz İyzico sistemine aktarılmaktadır.

 

Bilgilerin Doğrulanması:

Müşteriler ilobaby’nin kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz -yasaların öngördüğü ölçüde- derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında bize sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman hello@ilobaby.com e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page